ESCAPE ROOM ÚNIKOVÁ HRA

Escape Room The Game - O napínavé deskové hře Escape Room úniková hra

Vítejte u hry ESCAPE ROOM od společnosti Identity Games. Zažijte napětí a užívejte si rozplétání záhad ve hře Escape Room z pohodlí vašeho domova. Stejně jako v případě ostatních verzí hry Escape Room po celém světě jste i tady „uvězněni“ a cílem je najít kódy pro „útěk“ během 60 minut. Kódy nacházíte řešením hádanek a robusů.

Používejte mozek! Nezbytná je také týmová práce, dostatečná komunikace, dobré nápady, tvořivost, logika a smysl pro detail.

Toto balení obsahuje 4 napínavé scénáře a každý scénář se skládá ze 3 částí. V každé části musíte najít správnou čtyř kombinaci klíčů z šestnácti možných. Klíče zasunujete do Chrono dekodéru. Nejděte 3 správné kombinace klíčů během 60 minut a vyhrajte hru. Společně buď vyhráváte nebo prohráváte...

Začnáte otevřením obálky a přečtením úvodního příběhu záhady. Vyřešení záhady je zamozřejmostí. Navíc obálky obsahují různé druhy šifer, které musíte rozluštit, abyste odhalili správnou kombinaci klíčů. Každý hráč si najde vlastní typ šifry, do které se může ihned pustit.

Každé kolo budete čelit novým elementům na hracím stole. Budete nalézat nejednu stopu vedoucí k rozluštění celé záhady. Jste připraveni na tuto výzvu?

Chrono dekodér

V průběhu hry občas narazíte na text nebo logo ER. Tato informace je velice důležitá, protože to znamená, že musíte k dešifrování něčeho použít jednu z dešifrovacích metod na jedné ze dvou stran Chrono dekodéru, nebo použít informace z horní či přední strany zařízení. Hodiny na Chrono Dekodéru odpočítávají 60 minut, čímž podbarvují atmosféru hry, a občas poskytují důležité informace k dekryptování šifry.

Důležité tipy

  1. Mluvte o všem a dělte se o všechny informace, protože času je málo!
  2. Při hledání nápověd není potřeba nic ničit. Na některé komponenty ale můžete psát nebo je skládat. Tyto akce jsou naznačeny ikonou tisku.
  3. Dělejte co nejvíce poznámek. Pomůže vám to vidět nové spojitosti.
  4. Řešení scénářů nevyžaduje žádné předchozí znalosti. Hra je určena pro každého.
  5. Nebojte se používat užitečné funkce svého telefonu, jako je baterka, kalkulačka apod.
  6. Pravidla ještě před hrou nahlas přečtěte a mějte je připravené po ruce.
  7. Během hraní se může dostavit frustrace, ale to je součástí hry Escape Room. Všechny kroky si ještě jednou projděte společně, aby se tak daly odhalit případné logické chyby. Veškeré podklady si znovu projděte, prohlédněte si jejich přední i zadní stranu a srovnávejte si navzájem poznámky!

Více na https://escaperoomthegame.com/cs-cz/

Escape Room The Game - Virtual Reality